zavřít

Kavárna V Patře

Kontakt

Kavárna V Patře, Jánská 868/8
460 07 Liberec III Jeřáb

Pavla Vojáčková

vedoucí kavárny V Patře
M – +420 721 412 836
E –  p.vojackova@fokusliberec.cz

Provozní doba: 


Kavárnu V Patře najdete v tzv. „lodi“, nedaleko obchodního centra Forum.

Kavárna nabízí posezení u několika druhů výtečné kávy, domácích moučníků, a lehkého občerstvení za velice příznivé ceny. Součástí kavárny je také prostorný a bohatě vybavený dětský koutek.
K dispozici je internet zdarma.

Nabízíme také možnost si objednat prostory kavárny pro soukromé akce – dětské oslavy,firemní posezení, výstavy obrazů, fotografií a jiných výtvarných prací. Při vernisáži zajistíme občerstvení i obsluhu.

Kavárna je součástí programu  zaměstnávání zdravotně postižených, a je jedním ze tří chráněných pracovišť, která zřizujeme.
Na našich chráněných pracovních místech pracují lidé, kteří prožili náročnou životní situaci, mají určité zdravotní omezení a potřebují naši i vaši pomoc, aby se mohli plně začlenit do běžného života.

Zapojení do práce nepřináší našim zaměstnancům se zdravotním postižením jen pracovní zkušenosti, nýbrž také možnost opětovného sociálního kontaktu a mezilidské komunikace.

Návštěvou naší kavárny a zakoupením občerstvení přispíváte na provoz tohoto pracoviště, a poskytujete tak lidem se zdravotním omezením možnost získat pracovní uplatnění a být tak plnohodnotným členem společnosti.

Budeme velice rádi, když nám sdělíte svoje názory, připomínky nebo nápady k tomu co kavárna nabízí nebo by mohla nabízet. A to buď na facebooku: https://www.facebook.com/kavarnavpatrelbc/ nebo emailem přímo vedoucí kavárny paní 

V kavárně je k dispozici 5 chráněných pracovních míst: 1× vedoucí kavárny, 4× číšník/servírka

Naše kavárna je živým důkazem toho, že i zaměstnanci se zdravotním znevýhodněním mohou zajistit provoz, obsluhu zákazníků, a příjemné posezení u kávy stejně dobře jako lidé „zdraví“.

Kavárnu V Patře jsme otevřeli díky podpoře Úřadu práce v Liberci, který nám přispěl téměř 200 000 Kč na vybavení nového pracoviště pro zdravotně postižené.

Děkujeme také Výboru dobré vůle – nadaci Olgy Havlové za příspěvek na dovybavení kavárny, dále pak Nadaci Preciosa, taktéž za příspěvek na dovybavení kavárny.

Jídelní lístek ke stažení zde

Napsali o nás:

Liberecká zebra

Idnes Liberec