zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

VEDOUCÍ PRACOVNÍK/CE DO MULTIDISCIPLINÁRNÍHO TÝMU PRO LIBERECKO, JABLONECKO A TANVALDSKO

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Nezvalova 662/18, 460 15 Liberec 15
Kontaktní osoba:   Pavlína Prousková DiS., manažerka terénních služeb, e-mail: p.prouskova@fokusliberec.cz
Směnnost:  Jednosměnný
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, minimálně 40 hod. týdně
Minimální stupeň vzdělání:  Vyšší odborné
Doba zaměstnání:  1. 4. 2021 do 31. 3. 2022
Mzdové rozpětí:  od 21 000 do 32 000 Kč/měsíc
Nabízené výhody:  5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci, možnost home office
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič, Práce s PC - programy Google Workspace, Teams či Skype

Poznámka k volnému místu:

Aktuálně hledáme do multidisciplinárního týmu kolegu/kolegyni s organizačními a komunikačními schopnostmi, který/á je schopen/á efektivního vedení lidí v týmu, je ochoten/á diskutovat s ostatními i v online připojení a má dovednosti pro efektivní komunikaci se zdravtonickými a záchrannými složkami, včetně jednání s obcemi a zástupci Libereckého kraje. 

Požadujeme: ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru nebo v oboru speciální pedagogika (splňující odbornost pozice sociálního pracovníka dle Zákona o sociálních službách), dále ve zdravotním směru, jako je obor všeobecná zdravotní sestra, všeobecná sestra psychiatrie, zdravotně sociální pracovník. Znalost Zákona č. 108/2006Sb. a legislativy související s poskytováním sociáních služeb, zkušenost s cílovou skupinou je ideální. Organizační schopnosti, schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost ragovat na nestandardí situace, samostatnost převzetí odpovědnosti, komunikační dovednosti, empatický přístup.

Nabízíme: smysluplnou práci, propracovaný adaptační proces s plnou podporou manažerky terénních týmů. Supervizní a metodickou podporu, podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, školení, stáže, worshopy. Nástupní plat 19 500Kč + příplatek za vedení 3 000Kč, osobní ohodnocení + až 5 500Kč, věrnostní příplatek za praxi v oboru 1 000 - 4 000Kč, věrnostní příplatek se po 3 letech praxe v organizaci postupně navyšuje.

Nástup: 1. 4. 2021 nebo dle domluvy

Hlásit se emailem, CV a motivační dopis, uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře.