zavřít
Vlastnosti volného místa
Pracoviště a kontakty
Požadovaná profese:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - PŘÍMÁ PÉČE V TERÉNU

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)
Firma: FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s. -012, 1. máje 863/9, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7, okr. Liberec
Komu se hlásit: Ing. Ivana Kovářová, e-mail: i.kovarova@fokusliberec.cz
Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, minimálně 40 hod. týdně
Minimální stupeň vzdělání: Vyšší odborné
Doba zaměstnání: od 1.6.2019 do 31.5.2020
Mzdové rozpětí: od 19 500 do 23 000 Kč/měsíc
Nabízené výhody: Dovolená navíc
Jiné výhody, sick days
Požadované dovednosti: Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poznámka k volnému místu: Do zavedeného terénního týmu hledáme sociálního pracovníka. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.). Místo výkonu práce je Liberec a okolí.
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 19 500,- Kč, po zkušební době osobní ohodnocení 3 500,- Kč.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné (Dis), vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb., uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, schopnost spolupráce s dalšími profesemi (lékaři, zdravotníci, úředníci …), zájem učit se novým věcem.
Nástup: červen 2019, případně dle dohody
Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s.-012, 1. máje 863/9, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7, okr. Liberec
Komu se hlásit: Ing. Bc. Ivana Kovářová, tel.: +420 722 693 965, e-mail: i.kovarova@fokusliberec.cz
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání: od 1.9.2019 do 31.8.2020
Mzdové rozpětí: od 19 500 do 25 000 Kč/měsíc
Jiné výhody, sick days pro případ krátké nemoci
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poznámka k volnému místu: Do zavedeného terénního týmu hledáme zdravotní sestru. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra pracuje v souladu se zákonem o sociálních službách 108/2006 Sb.. Je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory uživatelů služeb. Zdravotní sestra sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, konzultuje zdravotní stav uživatelů s týmem, předává podněty ke zdravotnickým prohlídkám, domlouvá a zajišťuje specializovaná vyšetření, provádí edukaci uživatelů ke zdravému životnímu stylu. Zároveň se však také podílí na sociálních činnostech.
Místo výkonu práce je Liberec a okolí.
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 19 500,- Kč, po zkušební době osobní ohodnocení 3 500,- Kč, specializační příplatek 2 000,- v případě prokázání vzdělání
Požadujeme: minimální středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zdravotní sestra, ochotu doplnit si vzdělání v oboru psychiatrická sestra, ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, flexibilitu
Nástup: srpen - září 2019, případně dle dohody
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci
Poslední změna: 26.7.2019 1:56:20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, číslo volného místa: 16 489 090 723, poslat dotaz zaměstnavateli:
Dopravní spojení: 7 km od obce Jablonec nad Nisou, okr. Jablonec nad Nisou, jízdní řády

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá péče v terénu

Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s.-011, Míru 1407, 464 01 Frýdlant v Čechách, okr. Liberec
Komu se hlásit: Ing. Ivana Kovářová, e-mail: i.kovarova@fokusliberec.cz, adresa: Nezvalova 662/18, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15
Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání: od 15.8.2019 do 14.8.2020
Mzdové rozpětí: od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc
Poznámka k volnému místu: Do zavedeného terénního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.). Místo výkonu práce je Frýdlant, případně Liberec a okolí.
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci. Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč os. ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: úplné střední odborné s maturitou, uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.
Nástup: srpen 2019, případně dle dohody
Hlásit se emailem.
Poslední změna: 9.8.2019 1:57:57, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, číslo volného místa: 16 697 840 737, poslat dotaz zaměstnavateli:
Dopravní spojení: 17 km od obce Liberec, okr. Liberec, jízdní řády
Dojezd na Trvání Cena Počet přestupů Počet spojení za hodinu
6:00 31 min. 47 Kč 0 1
7:00 28 min. 30 Kč 0 1
8:00 42 min. 40 Kč 0 1
14:00 28 min. 47 Kč 0 1
22:00 29 min. 47 Kč 0 1

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:

Číšníci a servírky

Rozšířený popis:

Číšník/servírka v chráněné kavárně

Úvazek:

            Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně). S ohledem na charakter pracoviště, je pozice vhodná pro OZP.

Směnnost:

            Dvousměnný provoz

Nástup dne:

            01.03.2020

Mzda:

            7 300 Kč

Výhody, odměny

             Jiné výhody: 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci

Poznámka k volnému místu:

             Číšník/servírka v chráněné kavárně - pod vedením - spolehlivost, schopnost dobré komunikace, flexibilitu, ŘP výhodou. Zaměstnanecké výhody:5                   týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci Kontakt telefonicky, nebo emailem v době od 9-14 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:

             Minimálně Základní + praktická škola

Dovednosti:

              Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.

Jazykové znalosti:

              Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány

Kontaktní údaje

Reference:

18179660752 (Úřad práce Jablonec nad Nisou)

Zaměstnavatel:

FOKUS Liberec o.p.s.

Místo výkonu práce:

FOKUS Liberec o.p.s.- Kavárna Floriánka, Emilie Floriánové 1736/8, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Kontaktní osoba:

Jitka Ďuračková +420 702 034 231

             Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Pracovník v sociálních službách - přímá péče v terénu

Úvazek:

             Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)

Směnnost:

             Jednosměnný provoz

Nástup dne:

             01.01.2020

Mzda:

             17 000 až 20 000 Kč

Do zavedeného terénního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním. Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod.. Místo výkonu práce Tanvald, Jablonec a okolí. Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč os. ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení. Požadujeme: úplné střední odborné s maturitou, uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem. Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře). Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup: ihned, případně dle dohody

Vzdělání:

             Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Dovednosti:

             Práce s PC

             Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Reference:

17452280741 (Úřad práce Jablonec nad Nisou)

FOKUS Liberec o.p.s.- Tanvaldsko, Protifašistických bojovníků 183, Šumburk nad Desnou, 468 41 Tanvald

Bc. Nikol Špráchalová +420 606 588 256