zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

ZDRAVOTNÍ SESTRA V MULTIDISCIPLINÁRNÍM TÝMU SOCIÁLNÍ SLUŽBY 2 zaměstnanci

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Nezvalova 662/18, 460 15 Liberec 15
Kontaktní osoba:   Pavlína Prousková DiS., manažerka terénních služeb, e-mail: p.prouskova@fokusliberec.cz
Směnnost:  Jednosměnný
Pracovněprávní vztah: HPP 40 hod./týden
Minimální stupeň vzdělání:  ÚSO s maturitou (bez vyučení), ÚSO s vyučením i maturitou
Doba zaměstnání:  od 15. 11. 2021 do 14. 11. 2022
Mzdové rozpětí:  při zapracování 21 500 poté až 35 000 Kč/měsíc
Nabízené výhody:  5 týdnů dovolené
Jiné výhody: sick days pro případ krátké nemoci
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič, Práce s PC

Poznámka k volnému místu:

Poznámka k volnému místu:

Fokus Liberec o.p.s. přijme do svého týmu zdravotní sestru

Jsme organizace, která od roku 1993 podporuje lidi s duševním onemocněním, poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. V současné době působíme na Liberecku, Jablonecku, Frýdlantsku, Českolipsku a Novoborsku. Aktuálně hledáme do našeho terénního týmu kolegu/kolegyni na poyici zdravotní sestra v sociálních službách s působností na Liberec, Jablonec n/N., Tanvald.

Požadujeme: 

- ukončené vzdělání SZS obor všeobecná zdravotní sestra

- způsobilost k výkonu zdravotníckého povolání bez odborného dohledu

- schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší sílovou skupinou přináší, dobré komunikační dovednosti, empatie.

- samostatnost, pracovní nadšení, jsme rádi za pro-aktivitu a nové podněty každého člena týmu

- uživatelská práce s PC (Word, Excel, programy Google, Teams či Skype)

- Otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví

- bezúhonnost a zdravotní způsobilost

- řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory osob s duševním onemocněním. Zdravotní sestra sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, individuálně plánuje péči, konzultuje zdravotní stav uživatelů s týmem. Je v úzkém kontaktu s ambulantními i praktickými lékaři a lůžkovými zdravotnickými zařízeními. Samostatně anebo ve spolupráci s týmem realizuje intervence v místě bydliště klienta. 

Nabízíme: Účast při vzniku zcela nové formy terénní mezioborové služby v Libereckém kraji. Práce v dobře komunikujícím týmu v málo hierarchickém prostředí. Možnost profesního růstu - po zapracování zájemcům hradíme specializační vzdělávání v oboru psychiatrická sestra. Práce je vhodná pro všechny sestřičky, které rády pracují samostatně, nebojí see rozhodovat a jsou ochotny rozšiřovat své kompetence.

Mzda: Základ 21 500 Kč + osobní ohodnocení 3 500 až 5 500 Kč (část osobního ohodnocení je přiznána až po zkušební době), 2 000 Kč příplatek ke mzdě při prokázaném vzdělání 16 hod/rok nad rámec povinného vzdělávání 24hod/rok. Až 4 000 Kč příplatek pokud je před nástupem do FOKUSU Liberec prokázána praxe v oboru psychiatrie nebo terénní péče. Při práci pro organizaci 2 roky, věrnostní příplatek ve výši 2 000 Kč (po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10 000 Kč/měsíc). 

Dovolená: 5 týdnů, sick days 3 dny/rok, možnost zkráceného úvazku, po dohodě úpravy pracovní doby, vykonávat administrativní práci z domova. Nástup možný ihned, případně dle dohody.

CV a motivační dopis (uvďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře včetně dotazů zsílejte na e-mail p.prouskova@fokusliberec.cz. Vybrání zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.