zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

ZDRAVOTNÍ SESTRA v terénním týmu Česká Lípa

Zdravotní sestra v terénním týmu sociální služby

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Ruská 3332, 470 01 Česká Lípa
Kontaktní osoba:   Pavlína Prousková DiS., manažerka terénních služeb, e-mail: p.prouskova@fokusliberec.cz
Směnnost:  Jednosměnný
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, minimálně 40 hod. týdně
Minimální stupeň vzdělání:  ÚSO s maturitou
Doba zaměstnání:  od 1. 9. 2021 - 14. 2. 2022
Mzdové rozpětí:  při zapracování 21 500 poté až 33 000 Kč/měsíc
Nabízené výhody:  5 týdnů dovolené
Jiné výhody: sick days pro případ krátké nemoci

Poznámka k volnému místu:

Do zavedeného terénního týmu hledáme zdravotní sestru. Cílovou skupinou společnosti jsou lidé s duševním onemocněním. 

Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra pracuje v souladu se Zákonem o sociálních službách 108/2006Sb. Je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory uživatelů sociálních služeb. Zdravotní sestra sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, konzultuje zdravotní stav uživatelů s týmem, předává podněty ke zdravotickým prohlídkám, domlouvá a zajišťuje specializovaná vyšetření, provádí edukaci uživatelů ke zdravému životnímu stylu.

Místo výkonu práce : Česká Lípa a okolí

Nabízíme: Smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání. Nástupní plat 21 500 Kč + až 4 000 Kč příplatek za praxi v oboru, po zkušební době až 5 500 Kč osobní ohodnocení, specializační příplatek 2 000 Kč v případě prokázání vzdělání. Pokud pracují v přímé péči v organizaci 3 a více let, bude věrnostní příplatek přiznán ve výši od 2 000 do 10 000 Kč/měsíc.

Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou  v oboru zdravotní sestra, zájem o další vzdělávání v rámci specializace terénní psychiatrická sestra - vzdělávání hradí zaměstnavatel, ŘP - aktivní řidič uživatelskou práci na PC (Word, internet), kreativní myšlení, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, trestní bezúhonnost, flexibilitu. Hlásit se emailem, zaslat motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy, semináře. Vybrání zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. 

Podmínka: Podmínkou je souhlas s dalším vzděláváním na zvýšení odbornosti v profesi psychiatrické sestry pro práci v terénním sociálním týmu.

Nástup: 1. 9. 2021, případně dle dohody