zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Domov se zvláštním režimem

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Nákupní 33, 460 01 Liberec - Krásná Studánka
Kontaktní osoba:   Růžena Bergmanová DiS., vedoucí psychosociální rehabilitace, e-mail: r.bergmanova@fokusliberec.cz
Směnnost:  Pružná pracovní doba
Pracovněprávní vztah: DPČ, zkrácený úvazek, 8 hod. týdně
Minimální stupeň vzdělání:  Vyšší odborné
Doba zaměstnání:  od 15. 9. 2020 do 14. 9. 2021
Mzdové rozpětí:  od 3 900 do 5 000 Kč/měsíc
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Práce s PC

Poznámka k volnému místu:

Do nově zavedeného Domova se zvláštním režimem hledáme sociálního pracovníka. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním

Popis pracovní pozice: Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505/2006. Provádí šetření v oblasti sociální situace zájemců o službu včetně administrativy. Disponuje znalostmi v oblasti reformy psycjiatrické péče, má představu o zdravotních službách pro duševně nemocné. Je mu znám pojem Destigmatizace duševního onemocnění a aktivit v této oblasti.

Nabízíme: Smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, nástupní plat 3 900 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení v rozpětí 700 Kč až 1 100 Kč. Pracovní doba pohyblivá - dle domluvy.

Požadujeme: Minimální stupeň vzdělání vyšší odborné (DiS.), vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr.) v oboru sociální práce nebo příbuzných oborech dle Zákona o sociálních službách č. 102/2006 Sb., uživatelskou( práci n PC (Word, Excel, Internet), ŘP - aktivní řidič, komunikační dovednosti, emaptický přístup k uživatelům, schopnost spolupracovat s týmem, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, schopnost spolupráce s dalšími profesemi (lékři, zdravotníci, úředníci...), zájem učit se novým věcem. 

Nástup: září 2020, případně dle domluvy

Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.