zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Domov se zvláštním režimem (2 místa)

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Nákupní 33, 460 01 Liberec - Krásná Studánka
Kontaktní osoba:   Bc. Michaela Stehlíková, e-mail: m.stehlikova@fokusliberec.cz, adresa: Nákupní 33, 460 01 Liberec - Krásná Studánka
Směnnost:  Nepřetržitý provoz 37,5 hod/týden
Pracovněprávní vztah: HPP
Minimální stupeň vzdělání:  ÚSO s maturitou, ÚSO s vyučením i maturitou, VOŠ, bakalářské
Doba zaměstnání:  od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024
Mzdové rozpětí:  při zapracování 23 000 poté až 30 900 Kč/měsíc
Nabízené výhody:  5 týdnů dovolené
Jiné výhody: sick days pro případ krátké nemoci
Požadované dovednosti: Práce s PC, ŘP výhodou

Poznámka k volnému místu:

Do Domova se zvláštním režimem hledáme pracovníky v sociálních službách do přímé péče.  Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním

Popis pracovní pozice: Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505/2006. Pracovník s klienty vede rozhovory, provádí s nimi tzv. sociální nácviky v činnostech, které se potřebují naučit, zapojuje klienty do aktivizačních činností, apod. Při individuální práci poskytuje klientovi pomoc, dopomoc a podporu v činnostech jako např. – doprovody do obchodů, na zájmové aktivity, k lékařům, na úřady, asistenci při každodenních činnostech souvisejících s bydlením (vaření, hospodaření s penězi, nakupování, úklid, praní, apod.) a s péčí o sebe (hygiena, životospráva, péče o svůj vzhled, zdraví atd.).

Nabízíme: 

smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat min. 23 000,- Kč až 27 000 s příplatkem za praxi s cílovou skupinou, po 3 měsících až 30 900,- Kč + příplatky ze zákona související s nepřetržitým provozem.

Požadujeme: 

Minimální stupeň vzdělání střední úplné (vyučen bez maturity, s maturitou), uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Internet), ŘP je výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům, schopnost pracovat v týmu a předávat informace, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.

Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motiační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře). Vybraní zájemci busou pozváni k osobnímu pohovoru.