zavřít

Volná místa

Požadovaná profese

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - 2 pracovní místa

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Organizace:  FOKUS Liberec o.p.s., IČ 46749411
Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s., Nákupní 33, 460 01 Liberec - Krásná Studánka
Kontaktní osoba:   Jana Hubková, e-mail: j.hubkova@fokusliberec.cz, adresa: Nákupní 33, 460 01 Liberec - Krásná Studánka
Směnnost:  Nepřetržitý provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, 37,5 hod. týdně
Minimální stupeň vzdělání:  ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:  od 1. 10. 2021 do 30. 9. 2022
Mzdové rozpětí:  při zapracování 22 000 poté až 29 000 Kč/měsíc
Nabízené výhody:  5 týdnů dovolené,
Jiné výhody: sick days pro případ krátké nemoci
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Práce s PC

Poznámka k volnému místu:

Do Domova se zvláštním režimem hledáme pracovníky v sociálních službách do přímé péče. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Popis pracovní pozice: Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505/2006. Pracovník s klienty vede rozhovory, provádí s nimi tzv. sociální nácviky v činnostech, které se potřebují naučit, zapojuje klienty do aktivizačních činností, apod. Při individuální práci poskytuje klientovi pomoc, dopomoc a podporu v činnostech jako např. - doprovody do obchodů, na zájmové aktivity, k lékařům, na úřady, asistenci při každodenních činnostech souvisejících s bydlením (vaření, hospodaření s penězi, nakupování, úklid, praní, apod.) a s péčí o sebe (hygiena, životospráva, péče o svůj vzhled, zdraví atd.).

Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci. Nástupní plat 22 000 Kč až 26 000 s příplatkem za praxi s cílovou skupinou, po 3 měsících až 27 500 Kč, po 6 měsících až 29 000 Kč + příplatky související s nepřetržitým provozem.

Požadujeme: Minimální stupeň vzdělání střední úplné (vyučen bez maturity, s maturitou), uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Internet), ŘP je výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům, schopnost pracovat v týmu a předávat informace, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.

Nástup: 1. 10. 2021 nebo dle dohody.  

Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.